Ev Kiralama Platformları Rehberi | RentRovi

Ev Kiralama Sitelerine Güçlü Bir Alternatif: RentRovi

Sizlere blog yazımızda ev kiralandırma platformlarından bahsediyor olacağız..

Kendi mülkleri olan ev sahipleri, evlerini hızlı bir şekilde kiracıyla buluşturmak isterler. Ev kiralamak, düzenli bir gelir elde etme imkanı sağlayacağı gibi, kullanılmayan evlerin değerlendirilmesinde oldukça avantajlı seçenekler arasında olabiliyor.

Ev sahibi olduktan sonra evini kiralama yollarına başvurmak isteyen kişiler, çeşitli araştırmalar yapıp hangi yöntemin daha kazançlı olduğunu bulmak için bir arayışa girebilir. Ev kiralamak için birbirinden farklı ve avantajlı seçenekler yer alır. Bu avantajlı yöntemlerden biri de ev kiralama platformları olarak bilinir. Ev kiralama platformlarına ilan vermek, evimi nasıl kiraya verebilirim sorusuna güçlü bir alternatif olacaktır.

Gelin birlikte evinizi kiraya vermenin farklı yöntemlerinden ve alternatif seçeneklerinden bahsedelim..

Evinizi Kiraya Vermenin Karlı ve Avantajlı Yöntemleri

Evlerini kiraya vermek isteyen ev sahipleri, çoğu zaman kiracıları nereden ve hangi şekilde bulacağını merak ederler. Ev kiralamak, doğru kiracıyla hızlı bir şekilde gerçekleştiğinde, çok keyifli olmakla birlikte yanlış ve bilinçsizce yapılan kiracılandırma ev sahiplerini ekstra uğraşlara maruz bırakabilir. Kiracının nasıl biri olduğu, güvenilir olup olmadığı, kirayı zamanında ödeyip ödememesi gibi soruları da göz önünde bulunduran ev sahipleri, bu gibi pek çok temel soru üzerine düşünebilir. Bu soruların hepsi, bir ev sahibi için ayrı birer sorumluluk olarak nitelendirilir. RentRovi olarak ev sahiplerine evlerini kiracılandırırken acele etmemelerini öneriyoruz. Bu konuda, mülk yönetiminde uzmanlaşmış olan bizlerden destek alabilirsiniz. RentRovi nasıl çalışır ve kimlere fayda sağlar? Diye soracak olursanız, RentRovi teknoloji çağının getirisi olarak ifade edilebilen dijital ev kiralama platformlarından biridir. Peki, bu platformlar arasında RentRovi’yi diğerlerinden ayıran hem ev sahiplerine hem de kiracılara kolaylık sağlayan bu platform neler yapıyor? Bizler ev sahibi ve kiralık eve ihtiyaç duyan kişileri aynı noktada buluşturmayı hedefleyip hem ev sahiplerimizin hemde kiracılarımıza her konuda destek sağlıyoruz.

RentRovi Nasıl Çalışır?

Peki RentRovi kiracılarımız için nasıl çalışıyor? Kiralık ev arayışı içinde olan kişiler için il, ilçe, mahalle ve oda sayısı gibi filtrelemeleri işaretleyerek arzu ettikleri evi kolayca bulabilir. RentRovi’de dijital platform üzerinden kiralamak istediğiniz lokasyonu belirleyip dilediğiniz evi hızlıca kiralayabilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer bir ev sahibiyseniz, 3-6 veya 12 ay olmak üzere orta/uzun dönemde evinizi kiracıyla buluşturup, size uygun kiracı adayıyla iletişime geçiyoruz. Aynı zamanda evinizin eşyalı olmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü orta ve uzun dönem kiralamalarda evinizin eşyalı olması sizi diğer evlerden ayıran faktörlerden biri olacak. Evinizi kiracılandırmaya karar verdikten sonra, kiracı profillerini araştırmaya vaktiniz yoksa, RentRovi sizin yerinize tüm sorumluluğu üstlenip, mülk yönetiminizi ve geriye kalan tüm uğraş gerektiren süreçlerde 7/24 yanınızda olacak dijital kiralama platformu konumundadır. Daha önce bahsettiğimiz “Sorunsuz Mülk Yönetimi” veya “Kira Gelir Garantili” paketlerimizden faydalanıp kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Sorunsuz Mülk Yönetimi paketimizin dışında, Kira Gelir Garantili paketimiz ise mülk yönetimini kapsayan, aylık kiranızı garantileyen, istikrarlı bir gelir akışınızın olmasına ve  risklerin azalmasına katkı sağlayan bir pakettir. 

Unutmayın, RentRovi kiralama sürecinde ve sonrasında da ev sahiplerine destek verip, hukuksal süreçleri ve finansal güvencenizi garanti altına alıyor.

 

Yıllık Kiranızı Peşin Alın, Nakit İhtiyacınızı Karşılayın

yıllık kira almak

RentRovi olarak evinizi kiracılandırdıktan sonra kiralarınızı sorunsuz alabileceğinize dair bir garantiniz olsa nasıl olurdu? Bizler, Koçfinans güvencesiyle evini kiralamak isteyenler için yıllık kira imkanı sağlıyor. Evinizi RentRovi ile kiraya vererek 1 yıllık kira bedelini peşin olarak tahsil edebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu sayede kira peşinde koşmak için hiçbir efor sarf etmenize ya da kira tarihi kovalama gibi stres yaratan durumlardan da uzaklaşmış olursunuz.

Detaylı bilgi için “RentRovi ve Koçfinans İş birliği ile Ev Kiralamak Artık Daha Kolay”  ve “Sorunsuz Mülk Yönetimi” blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Comments

  • çok faydalı bir yazı olmuş. özellikle koronavirüs günlerinde insanların maddi kaynaklarını siz gibi aracı platformlar sayesinde kolayca ve temassız bir şekilde yönetmesi çok önemli.

    Atila November 29, 2020 4:49 pm Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *