Şişli’de Kiralık Ev Bulma Rehberi

Şişlide kiralık daire

1954 yılında, İstanbul’a bağlı bir ilçe konumda olan Şişli, özellikle 2000’lerden sonra gösterdiği büyük gelişimle beraber kiralık daire arayan kişiler içinde en önemli konumlardan birisi haline geldi. Şişli ilçesi bir yandan konut sahiplerinin karmaşık ve metropol kent yapısı nedeniyle uzaklaşmak istediği bir konum olurken diğer yandan da başka insanların daha hareketli ve zengin yaşam kültürü için yerleşmek istediği bir konum durumunda. Bu durum, ev sahipleri ilçede bulunan dairelerini, daha karlı bir şekilde kiraya verebilmeleri için bir avantaj sağlıyor. Özellikle yüksek gelir seviyesine sahip kişilerin, ilçenin Nişantaşı, Meşrutiyet ve Teşvikiye gibi bölgelerinde daire kiralaması için ve ev sahipleri için yüksek bir gelir kaynağı oluşturuyor.

Şişli’de Kiralık Daire Avantajları Nelerdir?

 Şişli ilçesi hem turistik hem de kültürel anlamda İstanbul’da önemli bir yere sahiptir. İstanbul’un kültür, eğitim ve turizm merkezlerinden biri olarak en önemli bölgeyi oluşturuyor. İlçe sınırları içerisinde birçok üniversite, hastane ve eğlence merkezine sahiplik ediyor. Ulaşım olanakları en çok gelişmiş ilçedir. Toplu taşıma araçlarının merkezinde bulunmakta, ulaşım yönünde hiçbir sorun bulunmamaktadır.

İlçede birçok tiyatro ve sinema salonu bulunmakla birlikte Harbiye Açık Hava Tiyatrosu, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı gibi birçok sanat, kültürel ve eğlence merkezi de Şişli’de bulunmaktadır. Ayrıca ilçede 20 adet kilise ve 40’a yakın çoğunluk Osmanlı mimarisiyle yapılmış cami bulunuyor. Bu gibi özellikler sayesinde ilçe, Şişli kiralık daire aramalarında en önemli bölge haline geliyor.

Şişli’de Kiralık Daire Fiyatları

şişli-kiralık-daire

Şişli Kiralık Daire

Şişli’de kiralık evlerin metrekare fiyatları 21-23 TL olup amortisman süresi ortalama olarak 20-21 yıl olduğu göz önüne alarak hesaplanmıştır.

Şişli ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.500
2+1 2.900
3+1 3.400
4+1 ve üstü 4.400

Mecidiyeköy Kiralık Daire

Binaların eksikliği ve çarpık kentleşmenin olması ile Mecidiyeköy kiralık daire fiyatları 18 TL/m2 ortalamalarında olup, son 1 yıl içerisinde fiyatlarda değişme olmamıştır. Kiralık evlerin çok tercih edilmesi nedeniyle amortisman süresi 19 yıl civarında olup, kira getirisi ile öne çıkan bir bölgedir.

Mecidiyeköy ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.350
2+1 2.550
3+1 3.000
4+1 ve üstü 4.400

Gülbağ ( Gülbahar Mahallesi) Kiralık Ev

Mecidiyeköy semti içerisinde anılsa da, aslında Mecidiyeköy semtinde değildir. Gülbağ kiralık ev fiyatları yatay bir seyir izlemektedir. Kira getirisi için çok uygun bir bölge olarak ismini duyurmaktadır.

Gülbağ ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.300
2+1 2.500
3+1 2.900
4+1 ve üstü 3.300

Bomonti Kiralık Daire

Şişli merkez mahallesinin Feriköy tarafında yer almaktadır. Bomonti bölgesi tüneller ve çevre yoluna bağlanmasıyla kaliteli konut projelerinin tercihi haline gelmiştir. Anthill, Divan BomontiElysium, Tekfen Bomonti, Mahall Bomonti ve iTower Bomonti önemli projelerdendir.

Bomonti ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 3.100
2+1 3.500
3+1 4.250
4+1 ve üstü 4.800

Bomonti Kiralık Daire Seçenekleri

Her anlamda, İstanbul yaşamak ve çalışmak adına farklı olanaklar sunar. Artı ve eksileri olan bu metropol şehir, bir şekilde de insanlar için vazgeçilmez haline gelmiştir. Olanaklar bakımından iyi bir yerde yaşıyorsanız, şehrin tüm keyfini aktif bir şekilde sürdürebilirsiniz. Bomonti kiralık daire seçenekleri, bu anlamda büyük ilgi gören, insanların talep ettiği özel konutlardır. Bu alanda her zaman benzersiz sonuçları elde edebilir, en ideal seçenekleri kullanabilirsiniz. Harika bir konum ve etkin avantajlar sunan Bomonti, İstanbul’da yaşanabilecek en özel yerlerden biridir.

Neden Bomonti’de Oturmayı Tercih Edersiniz?

Bomonti, İstanbul’un ilk yerleşim alanlarından biridir. Merkezi konumu nedeniyle, eski dönemlerden bu yana, semte olan talep her zaman üst seviyedir. Belli bir yapısı, kültür seviyesi ve artıları bulunur. Özellikle şehir merkezini sevenler için vazgeçilmez bir alandır. Şişli Bomonti kiralık daire arıyorsanız öncelikli olarak sahibinden ilanlara bakabilirsiniz ancak bu bölgenin mülk sahipleri genelde emlak danışanlarıyla çalışmaktadırlar. Ülkemizde henüz çok yaygın olmayan bu durum, bu alanda oldukça net şekilde gözlemlenir.

şişlikiralıkdaire

Seçeneklerin farklılık göstermesi, kiralık daire arayanlara farklılıkla sunar. Bomonti kiralık daire seçeneklerine bakmadan önce, aradığınız konuda netlik kazanmanız her zaman size zaman kazandıracaktır. Öncelikle kaç odalı, kaç metrekare alana sahip nasıl bir ev aradığınızı netleştirmelisiniz. Bölgede, farklı seçeneklerin olması, bu anlamda sizin de beklentilerinizi etkin şekilde karşılayacaktır. Cephe, konum ve diğer özellikler netleştikten hemen sonra harekete geçmek zaman kaybetmeden taşınmanızı sağlayacaktır.

Bomonti Dairelerinin Özellikleri

Bomonti eski bir yerleşim olmasına karşın, yenilenen konutları ve projeleriyle, son dönemde modern yapılara da kavuşmuş bir alandır. Bu anlamda, farklı kira bedelleriyle, farklı özelliklerde evler bulabilirsiniz. Bomonti kiralık daire ararken sahibinden ilanları pek göremeseniz de bölgedeki emlak danışmanlarından destek alabilir, aradığınız daireyi bulabilirsiniz. Ancak daha kolay ve hızlı bir çözüm arıyorsanız Rentrovi tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Seçeneklere bakıldığında Bomonti kiralık daire seçeneklerinin farklılık gösterdiğini de görebilirsiniz. Eski, minimal, büyük ya da ferah dairelerin olduğu bu alanda, bütçenize uygun bir daire bulmak nispeten biraz daha kolay olacaktır.  Güzel bir konutta, harika sitelerde yerinizi alarak, şehrin göbeğinde olmanın inanılmaz avantajlarını her zaman kullanabilirsiniz.

Nezih Bir Ortamda Yaşama Merhaba

Elit, özgün ve özgür bir yaşam tarzı olan Bomonti, Şişli ve Taksim gibi popüler merkezlerin yanı başındadır. Bu alanlara yürüme mesafesinde olması, bölgenin gerçek anlamda değerini artırmaktadır. Merkezi konumunun yanı sıra, bölgenin eğlence mekanları, ulaşım rahatlığı, iş olanakları da benzersizdir. Genel olarak insanlar sahibinden Bomonti kiralık daire arasalar da bu her zaman mümkün olmayacaktır. Bu nedenle iyi bir rehber her zaman hayat kurtarıcıdır.

Konutları, danışmanlar üzerinden sözleşmeli olarak kiraya sunulacaktır. Etkin ve özgün bir alanda, beklentilerinizi en doğru şekilde karşılayan bu konutlarda, Bomonti güzelliği ile birlikte güvenle yaşayabilirsiniz. Harika seçeneklerin olduğu bu merkezi alan, nezih yapısı, kültürlü komşuları ve etnik çeşitliliğiyle İstanbul’da ender görülebilecek alanların başında gelmektedir. Yürüyüş mesafesinde olan Taksim, Beyoğlu gibi alanlar ise gerçekten İstanbul eğlence hayatının nabzının attığı bölgelerdir.

bomontikiralıkdaire

Bomonti kiralık daire alternatifleri, belirttiğimiz gibi farklı fiyat aralıkları gösterebilmektedir. Küçük ve eski evler bulabileceğiniz gibi geniş ferah ve etkileyici yeni yapıları da bu alanda bulmanız mümkündür. Yeni yapılan tüm sitelerde, otopark sorunu çözümlenmiştir. Eski konutlarda ise bu biraz sorun yaratabilmektedir. Ancak bu alanda oturan birisi aracı olmadan da dilediği her yere gidip gelebilir. Bu nedenledir ki Bomonti kiralık daire talepleri oldukça yüksektir. Benzersiz seçenekler, harika olanaklar ve çoklu özelliğe sahip yapılarla, her zaman kiralık daire şehir merkezine yakın olmak isteyenlerin ilk tercih ettiği alanların başında gelmektedir.

Bomonti kiralık daire aramaya başlamadan önce, taleplerinizi bir liste haline getirebilir, Bomonti bölgesinde kiralamak istediğiniz dairenin konumunu da belirtebilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede aradığınız özelliklerde bir kiralık daire bulabilirsiniz. Evin konumu, çevresi, binanın yapısını mümkün oldukça incelemeye çalışın. Bomonti kiralık daire ararken tüm işlemlerinizde RentRovi’yi tercih ederek doğru ve aktif şekilde randımanlı bir kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtuluş Kiralık Daire

Kurtuluş semtinin en büyük farklarından biri farklı etnik kökenli insanları buluşturuyor olmasıdır. Halaskargazi caddesinin diğer bir tarafını oluşturmaktadır. Trafik problemi diğer semtlere göre daha azdır ama en büyük sorunlarından biri otopark bulunmamasıdır. Nişantaşı çevresinde olup daha ekonomik arayışlar içinde olanların tercihi olmuştur. Yüksek kira getirisi olan bir bölge haline gelmiştir.

Kurtuluş ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.650
2+1 3.200
3+1 3.700
4+1 ve üstü

İstanbul, farklı beklentileri karşılayabilen yerleşim yerleriyle oldukça etkili ve benzersiz özellikler sunar. Bu açıdan bakıldığında, merkezi konumda, özel olanaklarla donatılı bir dairede oturmak İstanbul’u tam anlamıyla yaşamak demektir. Kurtuluş kiralık daire seçenekleri bu nedenle en iyi şekilde değerlendirilmelidir. Her bakımdan beklentileri karşılayabilecek bir bölge olan Kurtuluş, etkili kültürel yapısı, köklü bir yerleşim yeri olması nedeniyle, bölgede oturmanın ayrıcalıklı olduğu bir alandır. Oldukça kapsamlı olan sosyal olanaklar, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen seçenekler, merkezi konumu ve buna benzer birçok etmen, bölgenin önemini oldukça arttırmaktadır. Her bakımdan, etkin, özgün ve rahat bir ortamı tercih ediyorsanız, Kurtuluş, bu anlamda sizin de beklentilerinizi karşılayacak bir alandır. Kısa mesafede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eski yerleşim yeri olmasından dolayı, hala komşuluk ilişkileri süre gelen, insanların elit ve kültürlü yapısıyla, oturulabilecek ayrıcalıklı bir ortam sunar. Her yere yakın olması ise, bölgenin tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Çevrede bulunan birçok yerleşim yerine yürüme ya da toplu ulaşımla anında gidilebilir. Bu şekilde okul, iş yerleri ve sosyal olanaklı alanlara hızlı bir ulaşım için tercih edilmektedir.

Kurtuluş Kiralık Daire Sahibinden Bulunur Mu?

Kurtuluş kiralık daire bakımından çok hızlı sirkülasyonun olmadığı bir bölgedir. Özellikleri bakımından genelde uzun süreli oturumlar mevcuttur. Ayrıca Kurtuluş kiralık daire sahibinden bulmanız da bir o kadar zorludur. Özellikle mülk sahipleri, emlak danışmanlarıyla çalışmayı tercih ettikleri için hemen dairelerini danışmanlarına teslim ederler. Nadir olarak kendi binasında dairesi olan varsa, bazen sahibinden kiraya verme olanağı bulunabilir. Ancak bu tür dairelerde neredeyse saatler içinde kiralanır. Tercih edilme oranının yüksek olması, bu bölgedeki kiralıklarında değerlenmesine neden olmaktadır. Eski ama kullanışlı evler, ısı yalıtımlı alanlar olmaları nedeniyle tercih edilir. Taksim, Mecidiyeköy, Şişli gibi merkezi alanlara oldukça yakın olduğu için çalışanlar, okuyanlar için de tercih edilmektedir. Bölge kendine özgü bir yapılanma içindedir. Yeni yapılan konut sayısı çok az sayıdadır. Eski yerleşim yapısını koruyan, sağlam evler bulunmaktadır. Bölgenin depreme de dayanımının yüksek olması, olası durumlardan dolayı da talebi arttırmaktadır.

İstanbul Kurtuluş Kiralık Daire Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bölgede farklı yapı tarzına sahip, farklı konutları bulmak mümkündür. Tüm kiralık evlerde olduğu gibi Kurtuluş kiralık daire seçeneklerini de değerlendirirken, farklı etmenleri göz önünde tutmak gerekmektedir. Bu anlamda binaların eski olması nedeniyle bazı sorunların yaşanabileceğini unutmamak gerekir. Ancak döneminin en iyi yapılarının bulunduğu bu alanda, sorunlu konut sayısı da oldukça düşük orandadır. Evin ışık alıp almadığı, rutubet olup olmadığı, su ve elektrik tesisatının güvenliği gibi etmenleri incelemek, sadece Kurtuluş bölgesindeki dairelerde değil, genel olarak ev kiralarken dikkat edilmesi gereken konulardır. Binalar genelde birbirine yakın ve yapışık nizam olan bu bölgede, ısı yalıtımıyla ilgili pek sorun yaşanmamaktadır. Zaman içinde hemen hemen tüm daireler kombili sisteme geçmiştir. Bu da kullanıcıya büyük avantaj sağlayan bir uygulama olmuştur. Ulaşım en iç noktalardan, en merkezi konuma kadar rahattır. Bu anlamda toplu ulaşım olanakları, ana hatlara aktarma, taksi dolmuş ya da dolmuşlarla sağlanabilmektedir. Özel araç kullanımı yapanlar için belki de en büyük sorun, otopark sorunu olacaktır. Artan araç sayısı, sokakların dar olması nedeniyle bu anlamda biraz sıkıntı olabilir. Bunun yanı sıra, bölgede bulunan otoparklar, çevre halkına uygun fiyatlı aylık kullanım olanaklarını sunar. Bu şekilde güvenli şekilde otopark sorunu çözülür.

Şişli Kurtuluş Bölgesinde Kiralık Ev Avantajları

Bölge İstanbul’un en merkezi konumundadır. İstanbul’un bir ucuna etkin şekilde vasıta bulabilir, hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Şişli sosyal olanaklar, gece hayatı, eğlence mekanları, alışveriş merkezleriyle de değeri ölçülemeyecek bir bölgedir. Bu nedenle Şişli Kurtuluş kiralık daire seçenekleri hızlı bir şekilde işlem görür. Anlık olarak kiralık olan daireler, yoğun talep olmasından dolayı etkin bir kirama işlemine tabi olacaktır. Avantajlar, şehrin merkezinde olması nedeniyle, en ideal oturum alanlarından biridir. Kurtuluş kiralık daire ararken, bölgeye hakim danışmanlardan destek almak en akıllıca davranış olacaktır. Bu şekilde aradığınız tüm özellikleri sizlere sunacak olan bir daire hızlı bir şekilde bulunur. Portföy olarak zengin olan Rentrovi size hızlı ve ekonomik daireler bulma konusunda en etkin yardımı sunacaktır.

Feriköy Kiralık Daire

Feriköy Şişli’nin en bilinen semtlerinden biridir. Sokakların dar ve binalarının bitişik oluşu otopark sorunlarını beraberinde getirmektedir. Eski Feriköy İSKİ binasının yerine, 20.000 metrekare alana Feriköy Kent Parkı açılacağı durulmuş, gerçekleşmesi halinde bölge fiyatlarına olumlu yönde etkisi olacaktır. Feriköy kiralık daire fiyatları 22 TL / metrekare genelindedir.

Feriköy ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.500
2+1 2.950
3+1 3.400
4+1 ve üstü

Nişantaşı Kiralık Daire

Şişli’nin sembol semtidir. Eğlence mekanları, mağazaları, yemek yerleriyle herkesin yoğun ilgisini çekmektedir. Nişantaşı kiralık daire fiyatları, özellikle Teşvikiye bölgesinde 2 yıldır nerdeyse hiç artış göstermemiştir.

Nişantaşı ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 3.200
2+1 4.200
3+1 5.600
4+1 ve üstü 7.500

Fulya Kiralık Daire

Gayrettepe ve Mecidiyeköy arasında yer alan bölgedir. Fulya merkez, hem Nişantaşı’na hem de Beşiktaş’a yürüme mesafesindedir. Fulya merkeze yaklaştıkça ev fiyatları artış gösterir. Fulya kiralık daire fiyatlarında % 2-3 civarında kalmıştır.

Fulya ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.700
2+1 3.100
3+1 3.800
4+1 ve üstü 4.250

Esentepe Kiralık Daire

Esentepe, Zincirlikuyu ile başlayan geniş bir alandır. Bu alanının önemli bir kısmını Zincirlikuyu Mezarlığı kapsamaktadır. Esentepe kiralık daire fiyatları yüksek olup, düşüşler gözlenmiştir.

Esentepe ev fiyatları Kiralık (TL)
1+0 / 1+1 2.500
2+1 3.250
3+1 4.000
4+1 ve üstü

Sahibinden Kiralık Daire Mecidiyeköy Gülbağ

İstanbul Mecidiyeköy kiralık daire arayışının hız kazandığı günümüzde, şehrin göbeği olarak adlandırılan Şişli ilçesinde birçok nedenle en çok tercih edilmekte olan Mecidiyeköy Gülbağ kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır. Konumu, özellikle metropol yaşantısında büyük avantaj sağlayan bu bölgede, ev sahibi olmak da bir o kadar kolaydır. Köklü geçmişinin yanı sıra sahibinden kiralık daire Mecidiyeköy Gülbağ için oldukça yeterli sayıdadır. Kiralık daire arayışına son vermek isteyenler için Mecidiyeköy adımını atmak güzel bir tercih olacaktır. Yalnızca göz atanlar için bile sayısız ilan seçeneği sunan RentRovi, Mecidiyeköy Gülbağ sahibinden kiralık daire ilanlarını sizin için bulmaktadır.

“Neden Mecidiyeköy Gübağ kiralık daire tutmalıyım?” diye soruyorsanız, cevabı basit. Metro, metrobüs, otobüs dahil olmak üzere tüm toplu ulaşım noktalarına yürüyüş mesafesinde bulunan Mecidiyeköy’de böylesine bir semtte ikamet etmek de her açıdan avantaj sağlamaktadır. Eğlenmek veya dinlenmek için kullanabilecek onlarca saatini İstanbul trafiğinde harcamak istemeyen vatandaşlar için kesin çözüm sunan Mecidiyeköy Gülbağ kiralık daire ilanları, zaman kaybetmek istemeyen herkes için bulunmaz bir nimettir.

Mecidiyeköy Gülbağ kiralık daire

Bunun yanı sıra, trafikten kazanılan zamanı güzel değerlendirmek için her türlü etkinlik alanı, alışveriş merkezleri, çarşı, kafe ve restoranlar İstanbul Mecidiyeköy kiralık daire sahiplerini bekler durumdadır. Her yere ulaşımın kolay olması; sık seyahat edenler için havalimanı, ormanda yürüyüş sevenler için korular, iş toplantıları ve görüşmeler için ise plazaların yakın olmasını kolaylaştırmaktadır. Kısacası İstanbul Mecidiyeköy’de olmak bu şehirdeki yaşamı kolaylaştırmakta, her türlü iş ve eğlence için daha mutlu, daha zinde olmayı beraberinde getirmektedir.

Şehrin merkezinde, güzel ve sıcak bir yuva hayal edenler için farklı kategori ve özelliklerde sahibinden kiralık daire Mecidiyeköy Gülbağ alternatifleri bulmanız mümkündür. İster minimal tarzda bir 2+1, ister ferah ve geniş bir 3+1… Oda sayısı, bina yaşı ve bulunduğu kat gibi kriterlerinizi belirleyerek en güzel Mecidiyeköy Gülbağ kiralık daire tercihinizi RentRovi ile kısa sürede bulabilirsiniz.

Ayrıca, Beşitaş’ta ev arayanlar için hazırladığımız rehber niteliğindeki Beşiktaş’ta Kiralık Ev Bulma Rehberi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şişli’de Ev Kiralama Deneyimini RentRovi ile Yaşayın

RentRovi olarak ev kiralama operasyonlarına ilk başladığımız ilçelerden birisi de Şişli’dir. RentRovi ev kiralamayı teknolojiyle birleştirip ev sahipleri ve kiracılar için, güvenilir masrafsız ve uçtan uca ev kiralama deneyimi sunuyor. Sizlerde bu deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız https://www.rentrovi.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Comments

 • Şişli kiralık ev bulma hakkında güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık.

  yusuf January 21, 2020 10:56 am Reply
  • Merhaba Yusuf Bey,
   teşekkür ederiz ilginiz için.

   İsmail BAŞ January 21, 2020 5:54 pm Reply
 • Şişli hakkında güzel bir yazı olmuş kira fiyatları güncelmi acaba?

  Taha kara January 23, 2020 1:52 am Reply
  • Merhaba Taha Bey,
   Teşekkür ederiz. Fiyatlar metrekare ortalaması baz alınmış. Konutun yapısı içinde bulunan eşya gibi etkenlerden dolayı farklılık gösterebilmektedir.

   İsmail BAŞ January 31, 2020 3:22 pm Reply
 • Şişli hakkında detaylı yazı olmuş, siteye nasıl giriliyor.?

  Mayko January 28, 2020 10:31 pm Reply
 • Rentrovi sayesin de 4 tane evimi kiraya verdim, süpersiniz. Kesinlikle öneriyorum.
  Saygılar

  Tevfik March 9, 2020 11:39 am Reply
  • Merhaba Tevfik Bey, ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

   İsmail BAŞ March 29, 2020 9:15 pm Reply
 • Şişli kiralık evler hakkında güzel bir yazı olmuş, daha Fazla daire seçeneği olmalı 🙂

  Tarık March 20, 2020 4:10 am Reply
  • Her geçen gün pörtföyümüzü genişletiyoruz, ilginiz için teşekkür ederiz

   İsmail BAŞ March 29, 2020 9:16 pm Reply
 • Gayet güzel bir yazı. Keşke daha fazla daire seçeneği olsa

  Mehmet Emin Vural April 8, 2020 8:42 pm Reply
 • Şişlide kiralık ev fiyatları çok yüksek

  Fırat Çoşkun April 15, 2020 9:07 pm Reply
  • Fırat Bey merhaba,
   Şişli İstanbul’un en önemli ve popüler ilçelerinden birisidir. Bu sebeplerden dolayı kira fiyatları da yüksek olabiliyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

   İsmail BAŞ April 25, 2020 8:59 pm Reply
 • Şişli’de ev ararken bu içerikle karşılaştım. Elinize sağlık

  Necati May 30, 2021 5:31 pm Reply
 • Teşekkürler, çalışmalarımız kıymetli

  Barış Korkmaz May 30, 2021 6:27 pm Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *